KONTAKT
OSOBA ZA KONTAKT

Svoju nadležnu osobu za kontakt u prodaji
možete kontaktirati iz fiksne mreže automatski izravnim
pozivom na telefon prodaje: +49 (0) 28 62 / 98 07-100

Prodaja međunarodno

Heike Even

Area Sales Manager International

Tel: +49 (0) 28 62 / 98 07-152
Email: heike.even@pfreundt.de

Potvrde vaganja Prodaja u Njemačkoj/međunarodno

Prodaja u Njemačkoj

U području 1:
Sinisa Gacanovic

Tel:
 +49 (0) 28 62 / 98 07-132

Mobitel: +49 (0) 162 / 2 12 32 21
E-Mail: sinisa.gacanovic@pfreundt.de

Pošt.br.
20... do 29...

U području 2:
Thomas Noethe

Tel: +49 (0) 28 62 / 98 07-136
Mobitel: +49 (0) 162 / 2 12 32 20
Email: thomas.noethe@pfreundt.de

Pošt.br.
10... do 19...
39...

U području 3:
Christian Straube

Tel: +49 (0) 28 62 / 98 07-137
Mobitel: +49 (0) 162 / 2 12 32 22
Email: christian.straube@pfreundt.de

Pošt.br.
01... do 09...
36...
98... do 99...

U području 4:
Niko Thieme

Tel: +49 (0) 28 62 / 98 07-135
Mobitel: +49 (0) 162 / 2 12 32 13
Email: niko.thieme@pfreundt.de

Pošt.br.
30... do 35...      37... do 38...
44... do 45...      48... do 49...
57... do 59...

U području 5:
Michael Buning

Tel: +49 (0) 28 62 / 98 07-131
Mobitel: +49 (0) 162 / 2 12 32 14
Email: michael.buning@pfreundt.de

Pošt.br.
40... do 42...
46... do 47...
50... do 56...
60... do 65...


U području 6:
Uwe Wagner

Tel: +49 (0) 28 62 / 98 07-134
Mobitel: +49 (0) 162 / 2 12 32 17
Email: uwe.wagner@pfreundt.de

Pošt.br.
66... do 79...
88... do 89...

U području 7:
Armin Micheler

Tel: +49 (0) 28 62 / 98 07-133
Mobitel: +49 (0) 162 / 2 12 32 18
Email: armin.micheler@pfreundt.de

Pošt.br.
80... do 87...
90... do 97...

Kako Vam možemo pomoći?

Jednostavno ispunite naš

formular za kontakt

 

ili nas nazovite na:

+385 1 6603063

Kontakt

Želite sve informacije
o našim proizvodima
na jednom mjestu? Preuzmite
naše brošure proizvoda.

Brošure proizvoda >